Klima servisi

Klima Servisi

Kış aylarında ihtiyaç duyduğumuz hatta değişen mevsim koşullarında da kombi servisi ile iletişime geçmekteyiz. Bu sebeple daima kombi bakımı işlemlerine düzenli olarak gerçekleştirmemiz gerekir. Klimaler; diğer elektronik eşyalara göre daha riskli ürünlerdir. Yanlış yapılandıracak herhangi bir ayar ürünün hem arızalanmasına hemde insan sağlığını tehlikeye atacaktır. Bu sebeple de mutlaka düzenli bakımlarınızı gerçekleştirmelisiniz.

En Yakın Klima Servisi

Garantili İlinin en büyük problemlerinden bir tanesi en yakın kombi servisi ile doğrudan iletişime geçmektedir. İlçeler arası mesafeler diğer illere göre biraz daha fazla olduğu için ilgili birimin adrese ulaşması bu sebeple biraz daha zorlaşmaktadır. Fakat merkezimiz; en yakın bölgeden şubemizle iletişime geçerek adresinize gezici personel yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Ürünün durumunu yerinde incelenerek yine arızanın giderimi de yerinde gerçekleşir. Firmamızla iletişime geçmek veya çağrı kaydı oluşturmak için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Klima Tamiri ve Bakımı

Klima arızalarında, Klima servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Arçelik yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Klima türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan Klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz.